Arşiv

İstanbul 0 Yorum

Nef’den Bahçelievler ve Sancaktepe’ye iki yeni proje

Gayrimenkul sektörüne getirdiği yeni konseptlerle adından sıkça söz ettiren Nef, yeni projesi Nef Bahçelievler’i 1 milyar TL’yi aşan yatırım değeri ile hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Ankara 0 Yorum

Sinpaş, 14 projesi ile 16 Ekim’e kadar kampanyaya devam ediyor

Türkiye’nin en köklü inşaat ve gayrimenkul kuruluşlarından Sinpaş, 14 projesi ile 16 Ekim’e kadar kampanyaya devam ediyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Talatpaşa Bulvarı’nın bir bölümü 25 gün trafiğe kapatılacak

Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan Başkentray Projesi kapsamında, Talatpaşa (Cebeci) Köprüsü’nü yenileme çalışmaları nedeniyle Talatpaşa Bulvarı’nın bir bölümü, Cumartesi (15 Ekim) gecesi saat  22.00’dan itibaren 25 gün

Güncel Haberler 0 Yorum

Müteahhitler Müteahhitlik Hizmet Yasasını bekliyor

İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu (İMKON) Başkanı Tahir Teilioğiu, 2016yılının başından beri İMKON A.Ş.’nin, inşaat sektöründeki usta kalitesini artırmak, iş kazalarının önüne geçebilmek ve aynı zamanda yurtdışındaki istihdamda da rekabet gücünü artırmak

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara Yenimahalle Belediyesi arsa satıyor

Ankara Yenimahalle Belediyesi Yakacık ve Yuva bölgesinde Konut, Özel Sosyal Kültürel Tesis, Ticari Rekreasyon Alanı cinsindeki arsalarını Açık teklif usulü ile satıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

AVM tasarımlarında en önemli unsur, değişimi öngörebilmek

Başta Watergarden İstanbul, Palladium Antakya, AtlasPark AVM olmak üzere İstanbul’da ve Türkiye’nin farklı kentlerinde pek çok alışveriş merkezinin iç mimari tasarımlarına imza atan MDArch Mimarlık‘ın kurucusu Mimar Görkem Volkan, yeni

Ankara 0 Yorum

Mebuskent Ankara’da cazip lokasyon sunuyor

Konut  alırken lokasyon seçiminde “ulaşım kolaylığı” temel kriter oldu. Artık yeni ev alacaklar trafik sorununu göz önüne alarak ulaşım olanaklarına göre tercih yapıyor.

Ofis 0 Yorum

Regnum Sky Tower’dan teslime özel kampanya

‘Kupon’ lokasyonu, ayrıcalıklı kurgusu ve 156 metrelik yüksekliğiyle Başkent iş dünyasında yeni bir dönem başlatan Regnum Sky Tower, kapılarını açtı.