Arşiv

Avrupa Yakası 0 Yorum

Beylikdüzü Marmara Konakları’nda vade farksız 40 ay ödeme kolaylığı

Yapı sektöründe 25 yıllık tecrübeye sahip Marmara Yapı A.Ş; İstanbul’un yeni yüzü, düzenli kentleşmenin örnek ilçesi Beylikdüzü’nde müstakil girişli bahçe villaları, farklı seçenekte daireler ve dublekslerden oluşan “Marmara Konakları” projesini

Mevzuat Haberleri 0 Yorum

Emlak vergi muafiyetinde önemli ayrıntı

Mülk takip sistemi İmpomes’in Genel Koordinatörü Damla Kartalkanat, bazı mülkler için emlak vergi muafiyeti bulunduğunu ve bu nedenle mükelleflerin iyi bir takip yapmaları halinde ödediği vergileri geri alabileceğini söyledi.

Güncel Haberler 0 Yorum

Üsküdar-Beykoz arasına metro geliyor

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Üsküdar’da hayata geçirilecek 2 büyük projeyi de ilk kez açıklayarak, Üsküdar-Beykoz arasına metro hattı ve Harem-Beylerbeyi-Küçüksu Tüneli’nin yapılacağı müjdesini verdi.

Ankara 0 Yorum

Kent İncek’ten bir kişi tam 14 daire aldı

Birbiri ardına hayata geçirilen konut projeleri, zaman zaman arz fazlalığı nedeniyle ciddi anlamda satış sorunu yaşayabiliyor. Ancak her ortamda öne çıkan ‘doğru projeler’ alıcının dikkatini çekerek, yolunda sıkıntısız ilerliyor.

Kentsel Dönüşüm 0 Yorum

Emsal artışı Bursa’da dönüşümü tetikledi

Birinci derece deprem kuşağında olan Bursa’da 17 Ağustos 1999 depremi sonrasında artan güvenlik katsayıları nedeniyle bu tarihten önce yapılan binlerce bina halen büyük risk taşırken, Büyükşehir Belediyesi tarafından uygulamaya geçirilen

İstanbul 0 Yorum

Elite Concept Fikirtepe projesi

İnşaat sektörünün önde gelen firmalarından Şua İnşaat, “Elite” markalı projelerinin yeni halkasını Kadıköy Fikirtepe’de hayata geçiriyor.

Mevzuat Haberleri 0 Yorum

Ev sahibi değiştirdiğinde kiracının hakları nelerdir?

Evi kiralarken muhatap olduğunuz, kontrat imzaladığınız ev sahibi, kiraladığınız evi sattığında kiracı olarak durumunuzda bir değişiklik olur mu?

Park / Doğa 0 Yorum

Başakşehirliler yeni sosyal tesislerine kavuştu

Yapımı tamamlanan Şelale Park Sosyal Tesisleri, Başakşehir Belediyesi tarafından hizmete sunuldu.