Arşiv

İstanbul 0 Yorum

We Haliç Gaziosmanpaşa projesinin temeli atıldı

Gaziosmanpaşa Belediyesi,  Çevre ve Şehircilik Bakanlığının da desteğiyle ilçenin yüzde 40’ını yenileyecek olan kentsel dönüşüm projelerinden ilkinin temelini attı.

İzmir 0 Yorum

Marka 333’ün ilk etabı teslim edildi

İzmir’in deneyimli proje satış firmalarıdan FirstsClass Gayrimenkul, Çiğli’deki Marka 333’ün 1’inci etap satışını tamamladı.

Mevzuat Haberleri 0 Yorum

Kira sözleşmesi sözlü yapılabilir mi?

Kira sözleşmesinin yazılı olması kanunen şart olarak sunulmuyor. Kira sözleşmeleri hem yazılı olarak hem de yazılı olmayan sözlü kira sözleşmesi olarak yapılabiliyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Tema İstanbul’da avantajlı fiyatlarla son daireler

Türkiye’nin en büyük ve ilk master planlı özel sektör projesi Tema İstanbul’da bir ilke daha imza atılıyor. Tema İstanbul’un yatırımcılarından Mesa, Artaş – Avrupa Konutları, Öztaş, Kantur – Akdaş ortaklığının

Firma Haberleri 0 Yorum

İtalyan yatak devlerinden, mimari projelere özel ürünler

Türkiye’nin uyku sektörüne dünyaca ünlü lüks yatak markası By Tonino Lamborghini ve İtalya’nın yarım asırlık yatak devi Magniflex ile giriş yapan Yatcop, mimari projeler için farklı modelde ve özel ölçülerde

Otel 0 Yorum

Ascend Hotel Collection, Alaçatı, Cunda ve Bodrum’da otel açacak

Choice Hotels International, üst segment markası Ascend Hotel Collection’ı Türkiye’ye getiriyor.

4 Boyutlu Sanal gerçeklik sineması ANKAmall’dan geçti

Teknoloji meraklılarından “Sanal Gerçeklik Tırı”na büyük ilgi

Firma Haberleri 0 Yorum

Eminevim’e 2 yeni kalite belgesi

Emin Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Eminevim, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesi ile EN ISO 15838 Müşteri İletişim Merkezi Yönetim Sistemi Belgesi ile 2 yeni belge aldı.

Ofis 0 Yorum

Ankara’nın yeni sembolü Regnum Sky Tower oldu

Başkent ile özdeşleşen Ulus’taki Atatürk anıtı, Anıtkabir, Hitit Güneşi, Ankara Kalesi ve Atakule gibi sembollerden sonra şimdi de Regnum Sky Tower eklendi.

Güncel Haberler 0 Yorum

Yenimahalle 15020 ada 2 parsel imar planı değişikliği

Yenimahalle 15020 ada 2 parsel Ankara Büyükşehir Belediye Meclisinin 09.09.2016 gün ve 1775 sayılı kararı ile onaylanan, 1/5000 ölçekli nazım imar planı ve 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişiklikleri 05.10.2016

  • 1
  • 2