Arşiv

Güncel Haberler 0 Yorum

Mehmet Özhaseki’nin 04 Ekim 2016 İstanbul programı

Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Mehmet Özhaseki, 04 Ekim 2016 (Salı) tarihinde Gaziosmanpaşa Sarıgöl Mahallesi İslambey Mevkii’nde kentsel dönüşüm temel atma törenine katılacaktır. Programın ayrıntıları aşağıda yer almaktadır.

Etkinlikler 0 Yorum

More Akademi’den gayrimenkul hukuku eğitimi

Gayrimenkul satış ve yatırım uzmanları More Akademi tarafından Ankara’da düzenlenen hukuk eğitiminde buluştu.

Firma Haberleri 0 Yorum

Erkan Aslan: Kredi faizlerinde düşüşün devam etmesi konut satışlarını hızlandıracak

Konut sektörü bu yılı da rekorlarla kapatmak için hazırlık yapıyor. Kredi faizlerinin yüzde 1’in altına inmesi, konut alımına getirilen devlet desteği, kredilendirme oranının yüzde 80’e çıkması ve lüks konutta KDV’nin

Ankara 0 Yorum

Benevre Beytepe kira ve aidat garantisi sunuyor

Yayınladığı ilk animasyon videosu ile konut sahibi olmak isteyen vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Benevre Beytepe Projesi eğlenceli tanıtım videosunun ikincisi yayımlandı.

Etkinlikler 0 Yorum

Türk yapı sektörü Ekim’de Ankara’da buluşuyor!

Türk yapı sektördeki son gelişmelerin ve en yeni teknolojilerin sergilendiği, bölgesinin en büyük fuarı olan Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara, 20 – 23 Ekim 2016 tarihleri arasında Congresium, ATO Kongre

TOKİ 0 Yorum

Ordu Perşembe TOKİ başvuru

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) ile Perşembe Belediyesinin ortaklaşa yapacakları bin 500 adetlik konut inşaatında başvuru süresi sona erdi.

TOKİ 0 Yorum

Turgutlu TOKİ kuraları 6 Ekim’de

AK Parti Manisa Milletvekili ve MKYK Üyesi Murat Baybatur Turgutlu’da engelli ve ihtiyaç sahipleri için yapılan 282 adet TOKİ evinin 6 Ekim’de kura çekiminin yapılacağını belirtti.

Firma Haberleri 0 Yorum

2016’nın son trendleri ‘kapı’da

Çelik kapıdaki son trendleri açıklayan Sur Çelik Kapı Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Pekgüzel, artık eskinin alışılagelmiş renk ve motiflerinin günümüzde pek tercih edilmediğini söyledi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Faizsiz ev alım yöntemleri artırılmalı

Birevim Başkanı Çiftçi, her 100 aileden 15-20’sinin faizsiz gayrimenkul alımıyla ilgilendiğini belirterek, “Ancak geçen yıl satılan 1 milyon 300 bin konutun sadece yüzde 1 ‘i faizsiz yöntemle satılmış” dedi.

Etkinlikler 0 Yorum

Apartman ve site yöneticileri eğitimi başladı

Yenimahalle Belediyesi ve Yenimahalle Kent Konseyi iş birliğiyle başlatılan Apartman ve Site Yöneticileri Eğitimi projesinin ilk toplantısı Yenibatı Mahallesi’nde gerçekleşti.