Arşiv

Firma Haberleri 0 Yorum

Emlak Konut’tan orta gelir grubuna 4.500 konut

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Kurum “Ankara, Kocaeli-Gebze ve Niğde’de orta ve ortanın altına hitap eden 4 bin 500 konutu ekimin sonu ve kasımın başı itibarıyla satışa sunacağız.

TOKİ 0 Yorum

Piri Reis Vadisi’nde 166 konut satışa çıkıyor

Karaman Belediyesi ve TOKI işbirliği ile Doğukışla’ya yapılan Piri Reis Vadisi projesinden 166 konut satışa çıkarılıyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

İnternetten ev alırken dikkat!

Mersin Tüm Emlakçılar Odası Başkanı Yavuz Selim Madenli, internet üzerinden satılan evlerle ilgili büyük sıkıntılar yaşadıklarını belirterek, “En çok dolandırıcılık internet üzerinden yapılıyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ceylan “Örnek İmar Uygulamaları Projesi”ni anlattı

Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Karaman Ermenek’te düzenlenen GAP ve KOP İllerinde Örnek İmar Uygulamalarının Yapılması Projesi’ne katıldı.

Ankara 0 Yorum

Nefis Çankaya Evleri’nde 1.361 TL’den başlayan taksitlerle

Başkent Ankara’nın en önemli bölgelerinden Çankaya’nın merkezinde, doğayla iç içe bir yaşam sunan Nefis Çankaya Evleri, ayrıcalıklı yaşam düşleyenlere özel kampanyalar başlattı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Türkiye Müteahhitler Birliği Karlov’u konuk etti

Türkiye Müteahhitler Birliği, Putin’in Türkiye ziyareti öncesi Rusya Büyükelçisi Karlov’u konuk etti.

Güncel Haberler 0 Yorum

Edebiyatta Mimarlık kitabı çıktı

Mimarlık, mühendislik, şehircilik, kentleşme, endüstri ürünleri tasarımı, peyzaj tasarımı, arkeoloji, kültür, sanat vb. konu başlıklarında kitaplar yayımlayan YEM Yayın’ın yeni kitabı Edebiyatta Mimarlık çıktı.

Etkinlikler 0 Yorum

4. Yaşanabilir Şehirler Sempozyumu bu yıl Sapanca’da yapılıyor

WRI Türkiye Sürdürülebilir Şehirler ‘in sürdürülebilir ve yaşanabilir kentler yaratma hedefiyle her yıl düzenlediği Yaşanabilir Şehirler Sempozyumu’nda bu yıl Türkiye’nin altına imza attığı uluslararası antlaşmalarda yer alan taahhütlerin şehirlerimizde nasıl

Güncel Haberler 0 Yorum

Konut satışı arttı, kiralıklar düşüşte

2016 Ağustos ayında, bir önceki yılın aynı ayına göre konut satışlarında yüzde 2’lik bir büyüme kaydedilirken, yeni nesil emlak bulma sitesi Emlakjet.com’un verilerine göre kiralık konut aramalarında düşüş gözleniyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

İç Mimar Ahmet Güneş : Tasarım özgünlükten uzaklaşıyor mu?

Yaşamın hemen her alanında ‘tasarım’ ile karşılaşmaya alıştığımız bir dönemde, aslında tasarım diye sunulan pek çok ürünün benzerliği tasarımcıların birbirini tekrar ettiği algısını mı doğuruyor?