Arşiv

Firma Haberleri 0 Yorum

Galataport için 1 milyar 20 milyon Euro değerinde finansman

Doğuş Grubu’nun Bilgili Holding ile ortak olduğu Galataport projesi için 1 milyar 20 milyon Euro değerinde finansman sağlandı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Keçiören Metrosu’nda ilk test sürüşü yapıldı

Başbakan Binali Yıldırım, Keçiören Metrosu’nun yılsonunda hizmete gireceğini, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in talebi üzerine Metronun Çubuk’a kadar uzatılacağını, Atatürk Kültür Merkezi’nden de Kızılay’a kadar 3,5 kilometre daha ilave yapılacağını

Kentsel Dönüşüm 0 Yorum

Çömlekçi Kentsel Dönüşüm Projesinde hak sahipleri ile görüşmeler başlıyor

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) ve Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından sürdürülmekte olan Çömlekçi Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında, ikinci etap kentsel dönüşüm alanındaki kamulaştırmalar için hak sahipleri ile görüşmelere bugün başlanıyor.

TOKİ Haberleri 0 Yorum

TOKİ’ye 1 haftada 7 bin başvuru

Yaptığı indirim kampanyaları ile 113 bin 85 alıcıyı konut, ve işyeri sahibi yapan TOKÎ’nin, bu yıl uygulamaya koyduğu yüzde 20 indirim kampanyasına yoğun ilgi geldi.

TOKİ Haberleri 0 Yorum

Halkbank kredisiyle yüzde 20 TOKi indirimi

Halkbank,TOKİ taksit ödemelerini şubelerinden yapan müşterilerine, TOKİ’ye olan borçlarını yüzde 20 indirim fırsatıyla ödeyebilmeleri için ihtiyaç duydukları finansmanı sağlayacağını duyurdu.

İzmir 0 Yorum

Derince Çınarlıkent 3.Etap satışa çıkıyor

Kent Konut’un Derince Çınarlıkent Konutları’nda 1. ve 2. etapta daire teslimleri başlıyor, çok yakında ise 3. etabın satışlarına başlanacak.

Firma Haberleri 0 Yorum

Loda Mobilya’da yaz indirimi başladı

“Tüm ürün gruplarında geçerli %25 indirim fırsatı Loda mağazalarında kullanıcılarını bekliyor.”

Firma Haberleri 0 Yorum

Prefabrik Yapı A.Ş., Türkmenistan’da 48 villa inşa etti

Türkmenistan’ın Avaza Bölgesinde yer alan Ak Yelken tesislerindeki 48 villanın yapımını Hekim Holding şirketlerinden Prefabrik Yapı AŞ üstlendi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Emlak Konut’un tarihi kampanyası 4 ay uzatıldı

Emlak Konut GYO, konut satışlarını canlandırmak için ağustosta başlattığı 1aylık tarihi kampanyayı 4 ay daha uzattı.

Ankara 0 Yorum

One Tower Diplomatique’den peşinatsız kampanya

185 metre yüksekliğiyle Başkent Ankara’nın en yüksek konut kulesi olan One Tower Diplomatique, yaşamın başlamasına kısa süre kala zirvede olmak isteyenlere özel bir kampanya başlattı.