Arşiv

Avrupa Yakası 0 Yorum

Tual Bahçekent Mayıs’ta satışa çıkıyor

Dağ Mühendislik, İstanbul’da Emlak Konut GYO ile 2’nci proresi olan Tual Bahçekent’i Mayıs’ta satışa çıkaracak.

İstanbul 0 Yorum

Skyland İstanbul’dan ödeme kolaylıkları

Eroğlu Gayrimenkul’un hayata değer katan Skyland İstanbul karma projesinde satışlar hızla devam ediyor

İstanbul 0 Yorum

Karat 34 ev fiyatları

Doğa Şehircilik ve Başyapı İnşaat’ın Emlak Konut GYO güvenceli projesi Karat 34’te daireler KDV dahil 229 bin, ofisler 874 bin TL’den başlıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Daikin’e en çok split klima ihracatı yapan marka ödülü

Türkiye’yi Ar-Ge ve lojistik üssü yapma konusunda emin adımlarla ilerleyen Daikin, 2015 yılında en çok split klima ihracatı yapan iklimlendirme markası oldu.

Avrupa Yakası 0 Yorum

KaleKent’te teslimler kutlandı

Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S İnşaat ortaklığında inşa edilen Beylikdüzü’nün fark yaratan projesi KaleKent’te bahar düzenlenen barbekü partisiyle kutlandı.

İzmir 0 Yorum

Point Bornova Rezidans’ta yaşam, yaz sonunda başlıyor

İzmir’in en büyük karma projesini inşa eden Kavuklar Gayrimenkul Yatırım, Point Bornova AVM’nin de dahil olduğu projenin yaşam alanlarını yaz sonunda sahiplerine teslim edecek.

Park / Doğa 0 Yorum

Altınköy 2016 sezonunu açıyor

Kış şartları ve tadilat nedeniyle bir süredir kapalı tutulan Türkiye’nin ilk ve tek açık hava köy müzesi Altınköy,  kapılarını 16 Nisan 2016 tarihinde ziyaretçilere tekrar açıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Emin Üstün : Vatandaşlarımızın 1 ev 1 araba hayalini gerçekleştirdik

Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün; ‘Çeyrek asırdır Elbirliği sistemimizle otomobilden gayrimenkule, tarım ve hayvancılıktan enerjiye ülke ekonomisinin ve sektörlerin krizde olduğu dönemlerde bile yaptığımız satışlarla bu sektörleri

Firma Haberleri 0 Yorum

Dumankaya basın açıklaması

Basın yayın organlarında yer aldığı gibi, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, 18 Nisan 2016 Pazartesi sabahı bilgilerine başvurulmak üzere Mali Şube Müdürlüğü’ne davet edilmişlerdir.

İstanbul 0 Yorum

İnistanbul Hayat yakında satışa çıkıyor

Yoğun ilgi gören İnistanbul Gala ve İnistanbul Lokal’in ardından İnistanbul Hayat da yakında satışa çıkıyor. Ön talep döneminde çok kısa sürede 3000’e yakın talep alan İnistanbul Hayat’a ilgi şimdiden yoğun.

  • 1
  • 2