Arşiv

Güncel Haberler 0 Yorum

Devremülk alırken nelere dikkat edilmeli?

Tercihinizi yazlık yerine devremülk almaktan yana kullanabilirsiniz.

Güncel Haberler 0 Yorum

UAÜ Öğrencilerinden Deprem Mimarlığı’nda dünya birinciliği

Uluslararası Antalya Üniversitesi (UAÜ) İnşaat Mühendisliği Bölümü öğrencileri 04-08 Nisan 2016 tarihlerinde Amerika Birleşik Devletleri’nin San Francisco şehrinde düzenlenen Seismic Design Competition (SDC) yarışmasında önemli bir başarıya imza attı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Keçiören Fatih Caddesi 15 Nisan’da trafiğe kapanacak

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Başkent genelinde ana cadde ve bulvarlarda asfalt yenileme çalışmaları yoğun olarak devam ediyor.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Daire Kartal’da lansman öncesi cazip fırsatlar

Bodur Gayrimenkul Geliştirme, İstanbul Kartal’da hayata geçirdiği ‘Daire Kartal’ projesinde, lansman öncesi vade farksız ödeme seçenekleri ile kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Etkinlikler 0 Yorum

5.Gayrimenkulde Liderler Zirvesi

“5. GAYRİMENKULDE LİDERLER ZİRVESİ” ÇOK ÖNEMLİ KONUŞMACILARIN KATILIMIYLA 28 NİSAN DA MARRIOTT HOTEL ŞİŞLİ -İSTANBUL’DA YAPILACAK.

Ofis 0 Yorum

Levent Ofis’ten yeni nesil ofis anlayışı

Levent Ofis ile günlük veya aylık tam donanımlı ofislerin yanı sıra yarım ve tam gün için 40 kişiye kadar toplantı odası kiralamak mümkün…

Ankara 0 Yorum

Kule Evo projesi 1 ay sonra teslim edilecek

Başkent Ankara’nın en hareketli bölgelerinden Eskişehir Yolu’nda hayata geçirilen Kule Evo projesinde teslim tarihi yaklaştı.

Kentsel Dönüşüm 0 Yorum

Mamak’ta bin 193 tapulu konut teslim edildi

Başkent’te konut sayısı en hızlı artan ilçelerden biri olan Mamak’ta 7 milyon metrekare alan üzerinde uygulanan ve 14 mahalleyi kapsayan Yeni Mamak Kentsel Dönüşüm Projesi ele alındı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Batıkent Metro hattına 16 Nisan’dan itibaren yeni düzenleme

Ulaştırma Bakanlığı tarafından yapılacak Keçiören Metrosu ile Batıkent Metrosu’nun bağlantı çalışmaları nedeniyle, Batıkent Metro hattında, 16 Nisan Cumartesi gününden itibaren 2 ay süreyle yeni düzenlemeye gidilecek.  

Güncel Haberler 0 Yorum

Ali Akben : Konut satışları şahlanacak

Ekonomik kalkınmanın lokomotifi olarak gösterilen inşaat sektörü, faizlerin yüksekliği sebebiyle uzun süredir durgunluk yaşıyor.

  • 1
  • 2