Arşiv

Ankara 0 Yorum

Ege Prime Konutları

Ege Prime Konutları Ankara Yenimahalle’de inşa ediliyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Gayrimenkul satışında artış, kredi kullanımında düşüş var

GYODER Yönetim Kurulu Başkanı Torun, “Gayrimenkul satışlarında Şubat ayı itibarıyla geçen yıla göre artış olduğu halde finansman, kredi kullanımında ciddi bir düşüş var. Bu da faiz oranlarıyla ilgili.” dedi.

Güncel Haberler 0 Yorum

Çayyolu 913 parsel Kentsel Dönüşüm alanı imar planı askıda

Ankara Çankaya İlçesi Çayyolu 913 nolu parsele ilişkin 1/5000 ölçekli Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı Sınırı 1 Nisan 2016 tarihinde askıya çıktı. Ankara Büyükşehir Belediye Meclisinin 14.03.2016 gün ve

Etkinlikler 0 Yorum

Marka Şehirler Zirvesi için son üç gün

7 Nisan 2016 tarihinde CVK Park Bosphorus Hotel’de kapılarını açacak olan Marka Şehirler Zirvesi,   marka şehirlerimizin Türkiye ekonomisine katkısını arttırmak amacı ile yüksek bir katılım ile gerçekleşecek.

Güncel Haberler 0 Yorum

Çankaya Yücetepe Mahallesi, 9426 ada 2, 3 ve 4 parseller imar planı askıda

Ankara İli, Çankaya İlçesi, Yücetepe Mahallesi, 9426 ada 2, 3 ve 4 nolu parsellere yönelik hazırlanan 1/1000 ölçekli Koruma Amaçlı Uygulama İmar Planı değişikliği 1 Nisan 2016 tarihinde askıya çıktı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Alacaatlı 44476/1 parsel imar planı askıda

Ankara Çankaya ilçesi Alacaatlı Mahallesi 44476/1 nolu parsele ilişkin 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı Değişikliği 4 Nisan 2016 tarihinde askıya çıktı.

Kentsel Dönüşüm 0 Yorum

Akgül Mamak kentsel dönüşüm projelerini inceledi

Kentsel yenileme ve dönüşüm projeleriyle Mamak’ta büyük bir dönüşüme imza atan Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, yapımı devam eden Altıağaç-Karağaç-Hüseyingazi Kentsel Dönüşüm Projesi ve Gülseren-Anayurt Kentsel Dönüşüm Projesini yerinde inceledi.

Güncel Haberler 0 Yorum

3. Havalimanı’nda çalışmalar hızlandı

Dünyanın en büyük şantiyelerinden Üçüncü Havalimanı’nda ilk etabın 2018’in başına yetiştirilmesi için 16 ülkeden 13 binin üzerinde personel, çalışmalarını sahanın farklı bölgelerinde eş zamanlı ve aralıksız sürdürüyor.

Spor 0 Yorum

Gaziosmanpaşa’ya spor tesisi ve meydan geliyor

Gaziosmanpaşa Belediyesi, Gaziosmanpaşa Stadyumu’nun bulunduğu bölgeye yeni bir spor kompleksi ve meydan kazandırmak için ileri teknolojinin kullanılacağı bir proje hazırladı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Nazilli’ye ikiz kuleler geliyor

Nazilli Kent Merkezi’nde bulunan Köy Garajı, hâsılat paylaşımı usulüyle ihaleye çıkarılarak 85 milyon lira teklif veren ve İstanbul’da Haliç Kongre Merkezi’ni yapan Yeni Yapı ‘ya verildi.