Arşiv

Güncel Haberler 0 Yorum

İstanbul’da kiralar en çok Fatih ve Başakşehir’de arttı

Yılın ilk 2 ayında 2015’in aynı dönemine göre en çok kira artışı yüzde 31 ile Fatih’te görülürken, onu yüzde 28 ile Başakşehir, yüzde 25 ile Beylikdüzü takip etti.

Yazlık 0 Yorum

Flipper Residence projesinde son 15 daire satışa çıktı

Sektörün deneyimli iletişim ajanslarından Ajanda PR, müşterileri arasına Flipper Residence’ı kattı.

Ankara 0 Yorum

Efe Bezci Besa Grup projelerini anlattı

Firma olarak sürekli kendilerini yenilemenin peşinde olduklarını söyleyen BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, “Yurt dışındaki çalışmaları yakından takip ederek Ankara’nın hizmetine sunmaya gayret gösteriyoruz.

İstanbul 0 Yorum

Bulvar İstanbul’da teslimler 7 ay öne çekildi

Emlak Konut GYO güvencesiyle, Bulvar İstanbul İş Ortaklığıyla Başakşehir’de hayata geçirilen Bulvar İstanbul’da teslimler 7 ay öne çekildi.

Firma Haberleri 0 Yorum

‘Elektrik’ ve ‘Mekanik’ tek çatı altında

Ana faaliyet konusu  ‘elektrik’ ve ‘mekanik’ taahhüt olan Anel Grup, bu iki sistemin uyumlu çalışmasının projelerdeki önemine dikkat çekiyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Gayrimenkulde başarılı olmanın püf noktaları

TURYAP Manisa İl Temsilcisi Mecit Osmanlı’nın davetlisi olarak Manisa’ya gelen Avrupa ve Amerika’da gayrimenkul danışmanlığı alanında eğitim alan Işıkören Danışmanlığın Sahibi Hilmi Isıkören, genç işadamlarına gayrimenkul sektöründe başarının püf noktalarını

Firma Haberleri 0 Yorum

Creavit Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’na katıldı

Hayatı kolaylaştıran ve estetik duruşuyla göz dolduran Creavit bu sene 28. Düzenlenen Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’na (UNICERA) toplam 54 yeni ürünüyle katılarak büyük beğeni topladı.

Ankara 0 Yorum

Parktepe Evleri’ nin düzenlediği fotoğraf yarışmasına binlerce başvuru oldu

Eserleriyle dünyayı etkileyen Mimar Sinan’dan ilham alınarak başlatılan “Mimar Sinan Fotoğrafçı Olsaydı-Anadolu’nun Mimari Desenleri” Fotoğraf Yarışması’na binlerce fotoğraf sanatçısından toplam 3 bin 530 fotoğraf geldi.

Etkinlikler 0 Yorum

Kalebodur’la Mimarlar Konuşuyor toplantısı MIPIM’de gerçekleşti

“Kalebodur’la Mimarlar Konuşuyor” toplantı dizisinin “Türkiye’deki Mega Projelere Mimari Bakış” başlıklı son paneli, Fransa’nın Cannes kentinde düzenlenen MIPIM 2016 Fuarı’nda gerçekleştirildi.

Güncel Haberler 0 Yorum

İnşaat sektörüne belge uyarısı

Umumi İnşaatçılar ve Çalışanlar Federasyonu Başkanı Cengiz Aslan, “İnşaat dalında mesleki yeterlilik belgesine sahip olmayanlar 26 Mayıs 2016 tarihinden sonra çalıştırılmayacak, çalıştırılması halinde ise her çalışan için işverenlere para cezası