Arşiv

Firma Haberleri 0 Yorum

ÇEDBİK binalarda enerji verimliliğini artıracak

Avrupa’daki Yeşil Bina Konseyleri tarafından başlatılan dünyanın en geniş katılımlı renovasyon (bina iyileştirme) projesi Build Upon, mart ayı itibariyle başladı.

10 AVM’de ışıklar kararacak

JLL Türkiye, Doğal Hayatı Koruma Vakfı’nın iklim değişikliği sorununa dikkat çekmek amacıyla düzenlediği Dünya Saati uygulamasına geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da destek veriyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

2016 yılında konuta yapılan yatırım artacak

Seçim sonrası duyurulan yeni uygulamalar sonucu 2016 yılında konuta olan talebin artacağına ve konutun önemli bir yatırım aracı olarak öne çıkacağına değinen AKG Gazbeton Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür

Etkinlikler 0 Yorum

TÜSİAV Verimlilik Platformu ödülleri sahiplerini buldu

Holiday Inn Otel’de gerçekleştirilen geceye, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk,

Güncel Haberler 0 Yorum

Bina tamamlama sigortası almadan konut satılamaz

Tüketiciler Birliği Genel Başkan Yardımcı Nesih Tanrıverdi, müteahhitlerin artık bina tamamlama sigortasını almadan konut satışı yapamayacaklarını söyledi.

Güncel Haberler 0 Yorum

Fatma Güldemet Sarı’dan imara revizyon müjdesi

Dünyanın en büyük gayrimenkul fuarının ikinci gününde de Türk firmaları ve kamu projeleri büyük ilgi gördü.

Güncel Haberler 0 Yorum

“Ev”lenene 40 bin lira destek

Çeyiz ve konut hesabı ile devlet hem gençlere katkı sağlayacak hem de tasarrufa özendirecek. 

Firma Haberleri 0 Yorum

Peli Parke ihracata hız verecek

Orman endüstrisi, kâğıt, gıda ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren Turanlar Grup şirketlerinden Peli Parke, 2016 yılında üretim kapasitesini 12 milyon metrekareden 22 milyon metrekareye yükselterek üretime yatırım yapmaya devam ediyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

30 yıldır hiç iş kazası yaşanmayan işletme Canpa

İnşaat sektörünün önemli bir parçası olan yalıtım alanında 30. faaliyet yılını dolduran bir Türk firması, bu uzun sürede yaptığı işlerde “sıfır iş kazası” ile bir rekoru elinde bulunduruyor.

İstanbul 0 Yorum

5Yüz60 Kurtköy’de faizsiz 100 ay vade

Eminevim İnşaat’ın İstanbul’un yeni yaşam merkezi Kurtköy’de hayata geçirdiği muhteşem proje 5yüz60 Kurtköy sahiplerine kavuşuyor.

  • 1
  • 2