Arşiv

İstanbul 0 Yorum

Kirazlı Koru Evleri hızla yükseliyor

Ev sahibi olmak isteyenler için Kirazlı Koru Evleri bir fırsat

Ankara 0 Yorum

Ankara’da Etlik bölgesi değerleniyor

Kısa bir şiire içinde daire fiyatlarına Güneşli  Gayrimenkul’den Orkun Güneşli, “5u an 2015’teki seçimler, piyasadaki çalkantılar, sınırdaki olumsuz olaylar, terör gibi nedenlerle istedikleri satış rakamlarım yakalayamayan müteahhitler son 1,5 2

TOKİ 0 Yorum

TOKİ’den Gümüşhane’ye bin 840 konut

Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, TOKİ kentsel dönüşüm uzmanları ile birlikte konut projeleri kapsamında Hasan bey Mahallesinde incelemelerde bulundu.

TOKİ 0 Yorum

Kocaeli Basın Sitesi’nde başvurular başladı

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti dev projesi Basın Sitesi için başvurular alınmaya başladı.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Zekeriyaköy KÖY projesi ev fiyatları

Zekeriyaköy’deki KÖY projesi ile Citsyscape Turkey’e katılacak olan Siyahkalem’in CFO’su İbrahim Kahraman, fuarın hem yerli hem de yabancı yatırımcılar için ilgi odağı olacağını söylüyor

Firma Haberleri 0 Yorum

Emlak İstasyonu Çark Caddesi ofisi açıldı

Brokerlığını Murat Alıcıer’ in yaptığı Emlak İstasyonu Sembol Gayrimenkul, bölgenin en önemli ticaret ve alışveriş merkezi olan Çark Caddesinde hizmet veriyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Özgür Residence projesi

İstanbul’un hızla gelişen semtlerinden Sefaköyde ideal, kolay ulaşım imkanları sunan,huzurlu yaşam için yükselen Özgür Residence şimdi benzersiz avantajlarla kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

İçdaş Güneşli projesi

İstanbul’un Avrupa yakasında Bağcılar bölgesinde Aydınlı İnşaat ve Metal Yapı Konut’un ortak girişimiyle hayat bulan İçdaş Karma Projesi Güneşli Mahallesi Devekaldırımı Caddesine cepheli eski İçdaş fabrika alanı üzerine konumlanmıştır.