Arşiv

Firma Haberleri 0 Yorum

Dr. Halisdemir: Ataşehir finans serbest bölgesi ilan edilmeli

Turizm, finans ve gayrımenkulün bağımsız düşünülemeyeceğinin altını çizen Ağaoğlu Şirketler Grubu CEO’su Dr. Önder Halisdemir, Dünya Turizm Forumu’nda ‘finans turizmi’ ile ülke ekonomisine yapılabilecek katkının altını çizdi: “İstanbul Uluslararası Finans

Anadolu Yakası 0 Yorum

İlk yerli yeşil bina sertifikası Antteras’ın

Türkiye’nin en büyük yeşil bina kongresi “ÇEDBİK Kongre 2016”nın ilk oturumu 4 Şubat Perşembe günü InterContinental Otel’de yapıldı.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Avrupark’ta 301 Bin liraya 2+1 daireler

Bahçekent’teki Avrupark’ta açık mutfaklı 2+1 dairelerden 35 tane kaldı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Fatma Güldemet Sarı : Toplu Konut Sur’da olmayacak

Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı’nın Silopi Zarar Tespit Çalışmalarına İlişkin ve Sur Bölgesine İle İlgili Yaptığı Açıklama

Güncel Haberler 0 Yorum

Fatma Güldemet Sarı Çelik Yapılar Yönetmeliği açıklaması

Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, 1 Eylül 2016’da yürürlüğe girecek Çelik Yapılar Yönetmeliği hakkında açıklamada bulundu.

İstanbul 0 Yorum

Plus Residences’da 2+1 dairelerde lansmana özel fiyatlar

İstanbul’un iş ve yaşam merkezi olan Zincirlikuyu’daki yatırımlarını 4. projesi Plus Residences ile taçlandıran Propa İnşaat daire sahibi olmak isteyenlere çok özel imkânlar sunuyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Atiye Residence projesi

Atiye Residence, Kağıthane’de HAS Metal Alüminyum Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ. ile DBN Proje Mühendislik Yapı Gayrimankul İnşaat A.Ş. ortak girişimi tarafından inşa ediliyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

İstanbul’da dar ve orta gelirli için ev üretimi azalıyor

İstanbul’da 181 bin konutu kapsayan 335 konut projesi incelendi.

Ankara 0 Yorum

BESA Grup İncek’teki dev konut projesine başladı

Yaklaşık 50 yıldan bu yana Başkent Ankara’da çok sayıda proje konut ve iş merkezi projesine imza atan BESA Grup, İncek’teki ilk konut projesi için çalışmaları hızlandırdı.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Diamond of İstanbul 191 metreye indirildi

Maslak ta, yüksekliği 235 metre olarak planlanarak inşaatına 2003 de başlanan Hema Endüstri A.S’ye ait Diamond of İstanbul”, Büyükşehir Belediyesi İmar Müdürlüğünün Diğer gökdelenlerden yüksek olmasın’ talebi üzerine 191 metreye

  • 1
  • 2