Arşiv

Güncel Haberler 0 Yorum

Tüketicilerin konut iştahı talebi daima canlı tutacak

Gayrimenkulün yatırım araçlarının başında gelmesinin ve tüketicinin konut iştahının sektöre olan talebi canlı tuttuğunu söyleyen ERA Gayrimenkul Koordinatörü Mustafa Baygan, 2016’nın daha hareketli bir yıl olacağının sinyallerini aldıklarını belirtti.

Güncel Haberler 0 Yorum

Melih Gökçek yeni Ankara projelerini anlattı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, , Başbakan Ahmet Davutoğlu’na, “2016 Yılı ve Sonrası Projeleri” hakkında sunum yaptı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Birol Polat, emlak pazarlama hakkında konuştu

Emlak pazarlama işini geleceğin mesleklerinden biri olarak gösteren Emlak İstasyonu CEO’su Birol Polat, global emlak zincirlerine nazaran yüzde 30-40 daha ucuza franchise giriş ücreti aldıklarını belirtiyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Yenimahalle parselasyon planları askıda

Ankara Yenimahalle ilçesi 84129/3 nolu Parselasyon Planı ve 84138/EK29 nolu parselasyon planı 6 Ocak 2015 tarihinde askıya çıktı.

İstanbul 0 Yorum

Propa Plus Residences 2016 sonunda teslim

Propa İnşaat’ın şehrin kalbinin attığı yer Zincirlikuyu’da ev, iş ve yaşam üçgenini bir arada sunduğu projesi Propa Plus Residences’da teslim tarihi 2016 yılsonu olarak belirlendi.

TOKİ 0 Yorum

Alaşehir’e TOKİ müjdesi

Manisa Alaşehir’e TOKİ tarafından yapılacak 3 bin 750 konut için ilk Meclis kararı oybirliğiyle kabul edildi.

Kentsel Dönüşüm 0 Yorum

Tabakhane’de 460 bina yıkıldı

Trabzon Büyükşehir Belediyesi ile TOKİ’nin ortaklaşa yürüttüğü Tabakhane Kentsel Dönüşüm Projesi’nde yıkılan bina sayısı 460’a ulaştı.

TOKİ 0 Yorum

Gerger TOKİ sözleşmeleri için son gün 22 Ocak

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) ve Gerger Kaymakamlığı tarafından yaklaşık 2 yıl önce projelendirerek hayata geçirilen “Gerger TOKİ konutlarının hak sahiplerine kura ile belirlenmesinin ardında TC Ziraat bankası Gerger Şubesindeki kayıt

Etkinlikler 0 Yorum

Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı Ankara’da gerçekleşecek

Türkiye’nin her karışının ulaşılabilir kılınması için, dünyanın ilgiyle takip ettiği, ileri teknoloji ve kaynak gerektiren mega projeler hayata geçiriliyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Aksa Kiralama ile enerji ihtiyacına çözüm

Dönemsel ve sürekli enerji ihtiyaçlarını karşılamada; keşif, montaj, servis ve nakliye çözümleri ile paket servis sunan Aksa Kiralama, 1 kVA – 3000 kVA arasında Türkiye’nin en büyük jeneratör filosuyla hizmet