Arşiv

Avrupa Yakası 0 Yorum

Bakırköy City satışa sunuldu

Beyaz İnşaat – Göktaşlar Ortak Girişimi ile Bakırköy’de, 200 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirilen Bakırköy City 5 Ocak’ta Çırağan Sarayı’nda düzenlenen basın toplantısıyla lanse edildi.

Makaleler 0 Yorum

Bülent Aydın : Ankaralılar yalıtımlı ve konforlu binalara önem veriyor

Steelife Genel Müdürü Mimar Bülent Aydın Ankara Aden Ballıkpınarı projesi hakkında Yaşam Projelerine detaylı bilgiler verdi. Aydın Yaşam Projeleri’nin sorularını, şöyle cevapladı;

Güncel Haberler 0 Yorum

Anadolu yakası kuzeye doğru büyüyor

İstanbul Anadolu yakası kuzeye doğru büyümeye devam ediyor.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Fera Life Kartal projesi

Fera Life Kartal Andolu yakası Kartal’da Şimşek Bisküvi, Gül İnşaat ve Esse Yapı ortaklığı tarafından hayata geçiriliyor.

Park / Doğa 0 Yorum

Etimesgut’ta Aziz Sancar hatıra ormanı kuruldu

Etimesgut Belediyesi, Ahimesut Mahallesi’nde oluşturduğu ormana bu yıl Nobel Kimya Ödülü verilen ünlü Türk bilim adamı Prof. Dr. Aziz Sancar’ın adını verdi.

Güncel Haberler 0 Yorum

Müteahhitlere 240 milyar dolarlık Suudi pazarı açılıyor

240 milyar dolarlık Suudi pazarı açılıyor Suudi Arabistan’ın ‘2 milyon konut için işbirliği yapalım’ teklifinin ayrıntıları netleşiyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

BTK demiryolu hattı ne zaman açılacak ?

Bakü-Tiflis-Ceyhan ve Bakü-Tiflis-Erzurum Projeleri’nden sonra her üç ülkenin gerçekleştirdiği üçüncü büyük proje olan BTK demiryolu; Türkiye, Azerbaycan ve Gürcistan için olduğu kadar bölge için de büyük önem taşıyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Bursa’da yabancılara konut satışı yüzde 62.5 arttı

İstanbul’daki yatırımların kaymaya başladığı Bursa, emlakta yeni gözde haline geldi. Fiyatların her yıl ortalama yüzde 20 yükseldiği kent, yabancılara yapılan konut satışlarında da son bir yılda yüzde 62,5’lik artışı gördü.

Güncel Haberler 0 Yorum

2016’da kentsel dönüşüm öne çıkacak

EVA Gayrimenkul Değerleme Genel Müdürü Cansel Turgut Yazıcı, ekonomideki kararsız dinamiklere rağmen konut satışlarının hız kesmediğini söyledi

Yazlık 0 Yorum

Altınkale Premium projesi

Antalya inşaat sektörüne bambaşka bir bakış açısı getiren Altınkale Premium, hem doğal hem de huzur dolu bir yaşamı mümkün hale getiriyor.