Arşiv

Güncel Haberler 0 Yorum

Türkiye’de ilk Kez Bir Otoyol Özel Şirket Tarafından İşletilecek

Karayolları Genel Müdürü Turhan: “Yavuz Sultan Selim Köprüsünün bağlantı yollarını bu yıl sonuna kadar Yap-İşletDevret modeliyle ihale etmeyi planlıyoruz. İhale hazırlık çalışmaları tamamlandı. Hazine Müsteşarlığının uygun görüşünün ardından temmuz ayında

Güncel Haberler 0 Yorum

Karşıyaka Belediyesi İnşaat Ruhsatı İçin Fidan Dikilmesini İsteyecek

Daha yeşil bir Karşıyaka için yeşil alağı başlatan CHP’li Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, her evlenen çiftin bir fidan diktiği Mutluluk Ormam’nın yanı sıra vereceği inşaat ruhsatları için de fidan

Firma Haberleri 0 Yorum

Borsa istanbul’un Maden Ve Taş Piyasasının Binasını KUYAŞ Yapacak

Borsa İstanbul’un Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası Binası’nı Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırımları AŞ yapacak.

Güncel Haberler 0 Yorum

Vergi Mektupları Yeniden Yolda

Borçlu mükelleflere yollanan ve tepki çekince iptal edilen ‘Borcunuzu ödeyin yoksa haciz gelir’ mektupları yeniden gönderilecek.

Güncel Haberler 0 Yorum

Gayrimenkulde Kazandıran Model:Karma Kullanım

Ofisi, konutu, AVM’yi tek çatı altında toplayan karmaprojeler trendi ile insanlar artık neredeyse projeden hiç dışarıya çıkmadan tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Akkuyu Revize ÇED Raporu Açıklandı

Mersin’in Gülnar İlçesi’nde yapılacak Akkuyu nükleer Güç Santrali’nin, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na sunulan 3 bin 600 sayfadan oluşan revize Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) raporu açıklandı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ordu Atıksu Arıtma Tesisi Hizmete Girdi

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Ordu Atıksu Arıtma Tesisi düzenlenen törenle hizmete girdi.

Güncel Haberler 0 Yorum

Samsun’da Çöpten Enerji Dönemi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren Samsun Büyükşehir Belediyesi, Katı Atik Düzenli Depolama Sahası’nda kurduğu bîyogaz tankları İle sadece çöpteki organik atıkları kullanarak enerji elde edecek.

Firma Haberleri 0 Yorum

Şehitkamil Şirinevler Konutları Bitme Asamasında

Şehitkamil Belediyesi tarafından vatandaşın konut ihtiyacını karşılamak adına Sirinevler Mahallesinde yapımı devam eden Şirinevler Konutları, bitme aşamasına geldi.

TOKİ Haberleri 0 Yorum

Sivas TOKİ Konutları Kura Çekimi Yapıldı

TOKİ ile Sivas Belediyesinin yürüttüğü Gelir Grubu Toplu Konut Projesi” kapsamında Sivas’ta TOKİ konutları kura çekimi yapıldı.