15’inci Mükemmelliği Arayış Sempozyumu

15’inci Mükemmelliği Arayış Sempozyumu

Türkiye Kalite Derneği (KALDER) İzmir Şubesi’nin düzenleyeceği 15’inci Mükemmelliği Arayış Sempozyumu (MAS), Ege Bölgesi’nin sanayi, hizmet, kamu sektörü yöneticilerini, akademisyenleri ve öğrencileri bir araya getirecek.

“Mükemmel Hatalar” ana teması ile 03 – 05 Haziran tarihleri arasında Hilton Oteli’nde gerçekleştirecek sempozyumda, katılımcılar mükemmelliğin temel kavramları ile ilgili konularda bilgi vc deneyim kazanırken; günümüz dünyasının sorunlarıyla ilgili görüşleri de tartışma olanağı bulacak.

Mükemmelliği Arayış Sempozyumu’na, aralarında Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kumlu Başkanı ve TOBB Bşk Yrd. Ender Yorgancılar, Editör – Sunucu Defne Sarısoy, Eczacıbaşı Holding İnovasyon Koordinatörü Ata Selçuk, Gazeteci – Yazar Yaprak Özer, Yazar Aret Vartanyan, Yazar Nermin Bezmen ve ESBAŞ CEO’su Dr. Faruk Güler, Eczacıbaşı Holding İnovasyon Koordinatörü Ata Selçuk, Sofra Restaurant Kurucusu Hüseyin Özer, Sanatçı, 21.yüzyıl Yaşama Dönemi Çevre Komisyonu Bşk, Uzman Ekolog Ediz Hun, Soyak Holding İnsan Kaynakları ve Kalite Direktörü İrfan Bozok, Opel Türkiye Filo Ticari Araçlar ve Kullanılmış Araç Satış Md. Ateş Ayberk’in de yer aldığı uzman isimler konuk olarak katılacak.

KALDER İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Osman Ünal, “Toplumda varolan kalite algısının güçlendirilmesi ve toplam kalite yaklaşımımın hayatın tüm alanlarına yayılabilmesi için gerçekleştirilen MAS’la, bu yıl da titiz bir çalışmayla ve dolu dolu bir içerikle hazırladık. İzmir’den tüm Türkiye’ye yayılacak bir kalite mesajı vereceğiz” dedi.(Ege Telgraf)

Previous Yeni Konut Fiyatları Yüzde 13,80 Arttı
Sonraki Sultanhanı Toki Konutları İle Tanışıyor

Diğer Yazılar

Etkinlikler 0 Yorum

HOME&TEX Fuarı Kasım’da Kapılarını Açıyor

Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TETSİAD) ve CNR Holding işbirliği ile bu yıl ikincisi düzenlenecek olan “HOME&TEX Fuarı” 19 -22 Kasım 2014 tarihlerinde CNR Expo Yeşilköy’de gerçekleşecek.

Etkinlikler

Ekolojik Kentsel Tasarım Yarışması başlıyor

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının düzenleyeceği “ Ekolojik Kentsel Tasarım Yarışması” başlıyor.

Etkinlikler 0 Yorum

1. İzmir İnşaat ve Yatırım Zirvesi

No.35 Media ve Anfora Kongre, inşaat ve yatırım sektörünü ilk kez Zirve’de bir araya getiriyor.

Etkinlikler 0 Yorum

ARKIMEET 19-20 Kasım 2014 Tarihlerinde Düzenleniyor

Arkitera Mimarlık Merkezi’nin mimarlık alanında her yıl düzenlediği en büyük etkinlik olan ARKIMEET bu sene, VitrA öncü sponsorluğunda 19-20 Kasım 2014 tarihlerinde İstanbul’da, Four Seasons Bosphorus’ta “Ya Sonra?” temasıyla yapılacak.

Etkinlikler 0 Yorum

TÜDAV,Deniz Çöpleri Ulusal Forumu’nu Düzenledi

Çöpsüz denizler için yol haritası çiziliyorDünya denizlerinin atıklardan temizlenmesi ve sürdürülebilir sağlıklı bir çevreye ulaşılması kapsamında Avrupa Birliği tarafından yürütülen projeleri Türkiye’ye taşıyan PAGEV işbirliği ile TÜDAV tarafından düzenlenen “Deniz

Etkinlikler

Ankara Yapı Fuarı 1 Ekim’de başlıyor

YEM Fuarcılık tarafından 28 yıldır düzenlenen bölgenin en büyük buluşması YAPI FUARI – TURKEYBUILD ANKARA 1 Ekim 2015, Perşembe, Saat 10.00’daAnkara Congresium, ATO Kongre ve Sergi Sarayı’nda kapılarını açıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.