15’inci Mükemmelliği Arayış Sempozyumu

15’inci Mükemmelliği Arayış Sempozyumu

Türkiye Kalite Derneği (KALDER) İzmir Şubesi’nin düzenleyeceği 15’inci Mükemmelliği Arayış Sempozyumu (MAS), Ege Bölgesi’nin sanayi, hizmet, kamu sektörü yöneticilerini, akademisyenleri ve öğrencileri bir araya getirecek.

“Mükemmel Hatalar” ana teması ile 03 – 05 Haziran tarihleri arasında Hilton Oteli’nde gerçekleştirecek sempozyumda, katılımcılar mükemmelliğin temel kavramları ile ilgili konularda bilgi vc deneyim kazanırken; günümüz dünyasının sorunlarıyla ilgili görüşleri de tartışma olanağı bulacak.

Mükemmelliği Arayış Sempozyumu’na, aralarında Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kumlu Başkanı ve TOBB Bşk Yrd. Ender Yorgancılar, Editör – Sunucu Defne Sarısoy, Eczacıbaşı Holding İnovasyon Koordinatörü Ata Selçuk, Gazeteci – Yazar Yaprak Özer, Yazar Aret Vartanyan, Yazar Nermin Bezmen ve ESBAŞ CEO’su Dr. Faruk Güler, Eczacıbaşı Holding İnovasyon Koordinatörü Ata Selçuk, Sofra Restaurant Kurucusu Hüseyin Özer, Sanatçı, 21.yüzyıl Yaşama Dönemi Çevre Komisyonu Bşk, Uzman Ekolog Ediz Hun, Soyak Holding İnsan Kaynakları ve Kalite Direktörü İrfan Bozok, Opel Türkiye Filo Ticari Araçlar ve Kullanılmış Araç Satış Md. Ateş Ayberk’in de yer aldığı uzman isimler konuk olarak katılacak.

KALDER İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Osman Ünal, “Toplumda varolan kalite algısının güçlendirilmesi ve toplam kalite yaklaşımımın hayatın tüm alanlarına yayılabilmesi için gerçekleştirilen MAS’la, bu yıl da titiz bir çalışmayla ve dolu dolu bir içerikle hazırladık. İzmir’den tüm Türkiye’ye yayılacak bir kalite mesajı vereceğiz” dedi.(Ege Telgraf)

Previous Yeni Konut Fiyatları Yüzde 13,80 Arttı
Sonraki Sultanhanı Toki Konutları İle Tanışıyor

Diğer Yazılar

Etkinlikler 0 Yorum

4.İnşaat ve Konut Konferansı

26 Ocak 2016 tarihinde Marriott Hotel Asia’da gerçekleşecek olan İnşaat ve Konut Konferansı, İnşaat Profesyonellerinin VIP Buluşma Adresi olarak 4. yılında tekrar kapılarını açacak.

Etkinlikler

2. Azerbaycan Emlak Fuarı, 10-11 Ekim’de gerçekleşecek

İlki geçtiğimiz yıl düzenlenen Türkiye Gayrimenkul ve Emlak Fuarı, bu yıl 10-11 Ekim’de Bakü’de gerçekleşecek.

Etkinlikler 0 Yorum

Boru Hatları Fuarı 21-23 Ocak’ta Ankara’da gerçekleşecek

Türkiye’nin ilk ve tek Enerji Boru Hattı,Ekipmanları, Güvenlik Ve Bakım Teknolojileri Fuarı 21-23 Ocak 2016 tarihleri arasında Ankara’da Congressium Fuar merkezinde gerçekleşecek.

Etkinlikler 0 Yorum

Kartal’a Yatırım Geleceğe Yatırım Zirvesi gerçekleşti

‘Yerinde ve Birlikte Kentsel Dönüşüm’ modelleri ile İstanbul ve Türkiye için örnek oluşturan Kartal Belediyesi; 2 Haziran’da “Kartal’a Yatırım Geleceğe Yatırım” temalı zirveyle bir ilki daha gerçekleştirdi.

Etkinlikler 0 Yorum

Dubai Gayrimenkul Fuarı’na Türk yatırımcı ilgisi artıyor

Uluslararası Gayrimenkul Fuarı’na Türk yatırımcıların ilgisi artıyor Dubai Uluslararası Gayrimenkul Fuarı (IPS), bu yıl 11-13 Nisan tarihlerinde düzenlenecek.

Etkinlikler 0 Yorum

Gündem Yenimahalle toplantısı gerçekleştirildi

Yenimahalle Kent Konseyi tarafından Yenimahalle’de orta akıl oluşturmak amacıyla düzenlenen “ Gündem Yenimahalle” toplantılarının ilki Yenimahalle Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.