1. İzmir İnşaat ve Yatırım Zirvesi

1. İzmir İnşaat ve Yatırım Zirvesi

No.35 Media ve Anfora Kongre, inşaat ve yatırım sektörünü ilk kez Zirve’de bir araya getiriyor.

İzmir’de inşaat sektörünü büyütmek, ihracata pozitif katkı sağlamak, daha fazla yerli & yabancı yatırımcıyı çekebilmek, taşeronlarla ortak paydada buluşturabilmek amacıyla sektörün devleri “1. İzmir İnşaat ve Yatırım Zirvesi”nde güç birliği yapmaya hazırlanıyor. İnşaat sektörünüm son 5 yılda yaşadığı değişim ve dönüşüm sürecinde İzmir de çok önemli bir taş olarak dahil olmuştur.

Özellikle son yıllarda artan lüks konut üretimi sektörde çeşitliliği sağlarken, inşaat sektöründeki tüketici profili ve Satın alma süreçleri de farklılaşmaktadır. Tüm bunların yanı sıra, İzmir’imizin eıı önemli konusu haline gelen Kentsel Dönüşümü yönlendirmek, bizler için ayrı bir önem teşkil etmektedir. 1.İzmir İnşaat ve Yatırım Zirvesi, Dünya trendlerini belirleyen sektör öncülerini İzmir’de bir araya getirerek sektör temsilcileri ile buluşturarak çok ses getirecek bir zirve için çalışmalara başladı.

30 Eylülde gerçekleştirilmesi planlanan Zirve konuşmacıları arasında, TAV Havalimanları Holding ve Akfen Holding & Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Hamdi Akın, Orjin Gru Yönetim Kurulu Eş Başkanı ve Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendecilik Federasyonu Başkanı Sn. Zafer Kurşun, lilor Holding & Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Metin Levi, Akademisyen ve Garanti Bankası eski Genel Müdür Yardımcısı Sn Tolga Egemen, Yazar – HSE Manager & Sn Erbil Erbige gibi isimlerin yer alması, 1. İzmir İnşaat ve Yatırım Zirvesi’ niıı heyecanlı başlangıçlara ev sahipliği yapacağının da önemli bir göstergesi. Ticaret Gazetesi

Previous Ankara elektrik kesintisi 4 Şubat 2016
Sonraki Eryaman 45924 ada 3 parsel imar planı değişikliği teklifi

Diğer Yazılar

Etkinlikler 0 Yorum

CNR Emlak Fuarı’nı 6 bin 840 yabancı alıcı ziyaret etti

Rusya, İran, Suudi Arabistan, Kuveyt, Katar, Fas, Ortadoğu ülkeleri, Birleşik Arap Emirlikleri başta olmak üzere pek çok ülkeden gelen profesyonel ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği CNR Emlak Fuarı’nı 6 bin 840’ı

Etkinlikler 0 Yorum

AVM yatırımları konferansı 5 Mart 2015’te gerçekleştirilecek

50 milyar dolarlık yatırım değerine sahip AVM sektörünün temsilcisi AYD’nin (Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği) gelenekselleşen AVM Yatırımları Konferansı 5 Mart 2015’te Wyndham Grand İstanbul Levent Otel’de gerçekleştirilecek. 

Etkinlikler 0 Yorum

6. Uluslararası İnşaat Zirvesi

Müşavirler, Müteahhitler ve Malzemeciler ‘6. Uluslararası İnşaat Zirvesi’nde buluşuyor…

Etkinlikler 0 Yorum

Elektrik ve Aydınlatma Sektörü 7. LİGHTTECH FUARI’NDA Buluşuyor

7.Uluslararası Aydınlatma, Avize ve Elektrik Teknolojileri Fuarı

Etkinlikler 0 Yorum

Yeni konut projeleri CNR’da sahne alacak

Emlak sektörünün önde gelen firmaları ve yeni projelerin yer alacağı CNR Emlak 2015 – Konut, İşyeri Satın alma, Kiralama ve Finansman Fuarı’nda geri sayım başladı.

Etkinlikler 0 Yorum

4. Uluslararası yeşil çatı kongresi

Uçsuz bucaksız, bakmaya doyamadığınız yeşil bir manzara hayal edin…

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.