1. İzmir İnşaat ve Yatırım Zirvesi

1. İzmir İnşaat ve Yatırım Zirvesi

No.35 Media ve Anfora Kongre, inşaat ve yatırım sektörünü ilk kez Zirve’de bir araya getiriyor.

İzmir’de inşaat sektörünü büyütmek, ihracata pozitif katkı sağlamak, daha fazla yerli & yabancı yatırımcıyı çekebilmek, taşeronlarla ortak paydada buluşturabilmek amacıyla sektörün devleri “1. İzmir İnşaat ve Yatırım Zirvesi”nde güç birliği yapmaya hazırlanıyor. İnşaat sektörünüm son 5 yılda yaşadığı değişim ve dönüşüm sürecinde İzmir de çok önemli bir taş olarak dahil olmuştur.

Özellikle son yıllarda artan lüks konut üretimi sektörde çeşitliliği sağlarken, inşaat sektöründeki tüketici profili ve Satın alma süreçleri de farklılaşmaktadır. Tüm bunların yanı sıra, İzmir’imizin eıı önemli konusu haline gelen Kentsel Dönüşümü yönlendirmek, bizler için ayrı bir önem teşkil etmektedir. 1.İzmir İnşaat ve Yatırım Zirvesi, Dünya trendlerini belirleyen sektör öncülerini İzmir’de bir araya getirerek sektör temsilcileri ile buluşturarak çok ses getirecek bir zirve için çalışmalara başladı.

30 Eylülde gerçekleştirilmesi planlanan Zirve konuşmacıları arasında, TAV Havalimanları Holding ve Akfen Holding & Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Hamdi Akın, Orjin Gru Yönetim Kurulu Eş Başkanı ve Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendecilik Federasyonu Başkanı Sn. Zafer Kurşun, lilor Holding & Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Metin Levi, Akademisyen ve Garanti Bankası eski Genel Müdür Yardımcısı Sn Tolga Egemen, Yazar – HSE Manager & Sn Erbil Erbige gibi isimlerin yer alması, 1. İzmir İnşaat ve Yatırım Zirvesi’ niıı heyecanlı başlangıçlara ev sahipliği yapacağının da önemli bir göstergesi. Ticaret Gazetesi

Previous Ankara elektrik kesintisi 4 Şubat 2016
Sonraki Eryaman 45924 ada 3 parsel imar planı değişikliği teklifi

Diğer Yazılar

Etkinlikler 0 Yorum

Gayrimenkulde En Prestijli Ödül: Sign Of The City Awards

Hürriyet Dünyası gayrimenkul sektörünün en iyilerinin ödüllendireceği yarışma için düğmeye bastı.

Etkinlikler 0 Yorum

Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Zirvesi Hatay’da

Deprem riski taşıyanve ayrıca buna bağlı olarak niteliksiz konut stoğuna sahip olan  ülkemizi çok yakından ilgilendiren ve gelecek 20 yıl içerisinde ekonomimizin lokomotifi olacağıgözüken kentsel dönüşümün,kamuoyunda tam olarak anlaşılmasını sağlamak 

Etkinlikler 0 Yorum

3. Uluslararası İç Mimarlık Konferansı Türkiye’de düzenleniyor

Üç yılda bir düzenlenen Uluslararası İç Mimarlık Konferansları’nın üçüncüsü bu yıl Peli Parke’nin altın sponsorluğunda 27-28 Kasım tarihlerinde Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde düzenlenecek.

Etkinlikler 0 Yorum

Akıllı şehirler konferansı 1 Mart’ta Ankara’da gerçekleştirilecek

Şehircilik konusunda kamu politikalarına katkı sağlayan, akıllı şehirler ile ilgili Türkiye’de pilot yatırım çalışmaları yaparak, bilgi ve raporlar üreten sivil toplum kuruluşu Kamu Teknoloji Platformu (KTP) tarafından bu yıl ikincisi

Etkinlikler 0 Yorum

Türk Yapı Sektörü Turkeybuild Ankara’da Biraraya Geliyor

Bölgesinin en büyük fuarı olan Yapı Fuarı Turkeybuild Ankara, 23 – 26 Ekim tarihlerinde Congresium ATO Kongre ve Sergi Sarayı’nda sektördeki en son yenilik ve teknolojileri sergileyecek.

Etkinlikler 0 Yorum

11. Ulusal ev mobilyaları tasarım yarışması

Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) bu yıl on birincisini düzenlediği Ulusal Ev Mobilyaları Tasarım Yarışması ile geleceğin tasarımcılarını arıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.