1. İzmir İnşaat ve Yatırım Zirvesi

1. İzmir İnşaat ve Yatırım Zirvesi

No.35 Media ve Anfora Kongre, inşaat ve yatırım sektörünü ilk kez Zirve’de bir araya getiriyor.

İzmir’de inşaat sektörünü büyütmek, ihracata pozitif katkı sağlamak, daha fazla yerli & yabancı yatırımcıyı çekebilmek, taşeronlarla ortak paydada buluşturabilmek amacıyla sektörün devleri “1. İzmir İnşaat ve Yatırım Zirvesi”nde güç birliği yapmaya hazırlanıyor. İnşaat sektörünüm son 5 yılda yaşadığı değişim ve dönüşüm sürecinde İzmir de çok önemli bir taş olarak dahil olmuştur.

Özellikle son yıllarda artan lüks konut üretimi sektörde çeşitliliği sağlarken, inşaat sektöründeki tüketici profili ve Satın alma süreçleri de farklılaşmaktadır. Tüm bunların yanı sıra, İzmir’imizin eıı önemli konusu haline gelen Kentsel Dönüşümü yönlendirmek, bizler için ayrı bir önem teşkil etmektedir. 1.İzmir İnşaat ve Yatırım Zirvesi, Dünya trendlerini belirleyen sektör öncülerini İzmir’de bir araya getirerek sektör temsilcileri ile buluşturarak çok ses getirecek bir zirve için çalışmalara başladı.

30 Eylülde gerçekleştirilmesi planlanan Zirve konuşmacıları arasında, TAV Havalimanları Holding ve Akfen Holding & Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Hamdi Akın, Orjin Gru Yönetim Kurulu Eş Başkanı ve Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendecilik Federasyonu Başkanı Sn. Zafer Kurşun, lilor Holding & Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Metin Levi, Akademisyen ve Garanti Bankası eski Genel Müdür Yardımcısı Sn Tolga Egemen, Yazar – HSE Manager & Sn Erbil Erbige gibi isimlerin yer alması, 1. İzmir İnşaat ve Yatırım Zirvesi’ niıı heyecanlı başlangıçlara ev sahipliği yapacağının da önemli bir göstergesi. Ticaret Gazetesi

Previous Ankara elektrik kesintisi 4 Şubat 2016
Sonraki Eryaman 45924 ada 3 parsel imar planı değişikliği teklifi

Diğer Yazılar

Etkinlikler

Konya’da fuar heyecanı tekrar başlıyor

Konya İnşaat Fuarı Konya Kent 2015, Konya Dekor 2015, Konya İdeal Ev Fuarı KTO-Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezinde bugün başlıyor.

Etkinlikler 0 Yorum

INELEX 2014 Başlıyor

INELEX 2014 “9. Asansör ve Asansör Teknolojileri Fuarıİzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda 23-25 Mayıs 2014 tarihlerinde gerçekleşecek.

Etkinlikler 0 Yorum

İnşaat ve Mobilya Sektörünün Kalbi Bu Forumda Atacak

Dört sivil toplum kuruluşu öncülüğünde gerçekleştirilecek “İnşaat ve Mobilya Sektörü İş Forumu” İstanbul Wow Otel’de 18 Ocak Cumartesi günü saat: 9.00’da kahvaltı programı ile gerçekleşiyor.

Etkinlikler 0 Yorum

6. Boğaziçi Zirvesi’nde inşaat sektörü”nün önemi tartışıldı

Uluslararası İş Birliği Platformu tarafından, TİM ev sahipliğinde düzenlenen 6. Boğaziçi Zirvesi, bu sene 9-11 Aralık tarihlerinde düzenleniyor.

Etkinlikler 0 Yorum

Uluslararası Müteahitlik paneli

Türkiye’nin yanı sıra, 80 farklı ülkenin iş ve siyaset dünyasını bir araya getiren 6. Boğaziçi Zirvesi, bu yıl 9-11 Aralık tarihleri arasında “Daha Az Yoksulluk, Daha Fazla Refah” temasıyla düzenleniyor.

Etkinlikler

MOSDER Ev Mobilyaları Tasarım Yarışması başvuru

Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER), bu yıl 11.sini düzenlediği Ulusal Ev Mobilyaları Tasarım Yarışması ile geleceğin tasarımcılarını arıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.