1.400 TL taksitle yüzde 45’ini sattı

1.400 TL taksitle yüzde 45’ini sattı

Erguvan İnşaat – Demirbaş Yapı Ortaklığı tarafından Kurtköy’de hayata geçirilen WRoof projesinin yüzde 45’i kısa sürede satıldı.

Geniş metrekareli konut tiplerinden meydana gelen WRoof’ta taksitlerin 1.400 TL’den başlaması yatırımcıların yoğun ilgisini çekiyor.
Kurtköy’ün çehresini değiştiren projelere imza atan Erguvan İnşaat- Demirbaş Yapı Ortaklığı, yine aynı bölgede inşa ettiği WRoof ile adından söz ettiriyor. Lansmana çıkmadan yüzde 30’u satılan projede, şu an itibariyle satışların yüzde 45’i tamamlandı. Başarılı bir satış grafiğinin yaşandığı WRoof’ta 1+1’ler 195 bin TL’den, taksitler ise ayda 1400 TL’den başlıyor.

Metrekaresi 2 bin 500 TL…
WRoof’ta alanları 68 metrekare olan 1+1’ler, alanları 80 ila 126 metrekare arasında değişen 2+1’ler, alanları 155 metrekare olan 3+1’ler ve alanları 190 metrekare olan 4+1’ler yer alıyor. 1500 metrekare ticari alanın yer aldığı projede metrekare ortalama satış fiyatı 2 bin 500 olarak belirlendi.  Fiyatların 195 bin TL’den başlayarak 506 bin TL’ye kadar yükseldiği WRoof, 9 katlı 2 blokta toplam 206 konut ve 5 adet ticari alandan meydana geliyor.12 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde 33 bin metrekare inşaat alanına sahip projenin inşaatına Kasım 2013’de başlandı.

Kurtköy’ün cazibe merkezi…
Yükseldiği konum itibariyle de yatırımcısına avantaj sağlayan proje; Sabiha Gökçen Havaalanı’na 1.7 kilometre, Pendik Marina’ya 7.9 kilometre, Viaport AVM’ye 2.2 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne 25 kilometre; Kurtköy Metrosu’na 200, Teknopark’a ise 750 metre uzaklıkta inşa ediliyor.

Balkon, bahçe, teras ve loft tipi konutlar bir arada…
2015 yılının Aralık ayında sahiplerine teslim edilmesi hedeflenen WRoof’ta 24 metrekareye varan genişlikleriyle nefes aldıran balkonlar, rahat bir yaşam için tasarlanıyor. Balkon, bahçe, teras ve loft tipi konutların bir arada olduğu WRoof projesinin bina oturum alanları yüzde 33’ü geçmeyecek şekilde yapılandırılıyor. Elde edilen dış yaşam alanları nitelikli dairelerde balkon, teras, bahçe olarak değerlendirilirken, ortak alanlar sosyal tesislerin ve yürüyüş, koşu, bisiklet parkuru, çocuk parkı gibi alanların ideal oranı korunacak şekilde tasarlanıyor. Kurtköy’ün ilk loft konseptine sahip olan WRoof’ta yüksek tavanların yarattığı özgürlük hissi ve geniş yaşam alanlarının sağladığı rahat nefes alma ayrıcalığı öne çıkıyor.
(Kaynak:hurriyetemlak.com)

Previous İş dünyasının yeni ortakları
Sonraki 2014 çevreci konutların yılı olacak

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Yelda Altürk, Eroğlu Gayrimenkul Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü oldu

Eroğlu Gayrimenkul, pazarlama ve kurumsal iletişim departmanında yenilenmeye giderek Eroğlu Gayrimenkul Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevini Yelda Altürk’e emanet etti.

Firma Haberleri 0 Yorum

Naturalm Çiftlik Evleri Fiyat Listesi

ALM’den 250 bine bahçeli ‘çiftlik evi’

Firma Haberleri 0 Yorum

Emlak Konut 383 milyon TL Kar Etti

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi Emlak Konut GYO, ilk çeyrek dönem mali bilançosunu açıkladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Londra’daki en yeni ve lüks konutlar Türkiye’de görücüye çıktı

İngiltere’nin önde gelen konut üreticisi Residential by Land Securities, Londra’daki yeni lüks konut ve penthouse’larını Türkiye’de tanıttı

Firma Haberleri 0 Yorum

Mahal Sancaktepe Ödeme Planı

Denge Yapı, Mahal Sancaktepe’de Teslime kadar taksit de yok, peşinat da yok’ kampanyası başlattı.

Firma Haberleri

Tema İSTANBUL’da konut teslimleri gerçekleştirildi

Türkiye’nin mega karma projesi Tema İSTANBUL, yapım hızı ve kalitesi, istikrarlı satış grafiğinin yanı sıra teslimatta da rekorlar kırıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.