1.400 TL taksitle yüzde 45’ini sattı

1.400 TL taksitle yüzde 45’ini sattı

Erguvan İnşaat – Demirbaş Yapı Ortaklığı tarafından Kurtköy’de hayata geçirilen WRoof projesinin yüzde 45’i kısa sürede satıldı.

Geniş metrekareli konut tiplerinden meydana gelen WRoof’ta taksitlerin 1.400 TL’den başlaması yatırımcıların yoğun ilgisini çekiyor.
Kurtköy’ün çehresini değiştiren projelere imza atan Erguvan İnşaat- Demirbaş Yapı Ortaklığı, yine aynı bölgede inşa ettiği WRoof ile adından söz ettiriyor. Lansmana çıkmadan yüzde 30’u satılan projede, şu an itibariyle satışların yüzde 45’i tamamlandı. Başarılı bir satış grafiğinin yaşandığı WRoof’ta 1+1’ler 195 bin TL’den, taksitler ise ayda 1400 TL’den başlıyor.

Metrekaresi 2 bin 500 TL…
WRoof’ta alanları 68 metrekare olan 1+1’ler, alanları 80 ila 126 metrekare arasında değişen 2+1’ler, alanları 155 metrekare olan 3+1’ler ve alanları 190 metrekare olan 4+1’ler yer alıyor. 1500 metrekare ticari alanın yer aldığı projede metrekare ortalama satış fiyatı 2 bin 500 olarak belirlendi.  Fiyatların 195 bin TL’den başlayarak 506 bin TL’ye kadar yükseldiği WRoof, 9 katlı 2 blokta toplam 206 konut ve 5 adet ticari alandan meydana geliyor.12 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde 33 bin metrekare inşaat alanına sahip projenin inşaatına Kasım 2013’de başlandı.

Kurtköy’ün cazibe merkezi…
Yükseldiği konum itibariyle de yatırımcısına avantaj sağlayan proje; Sabiha Gökçen Havaalanı’na 1.7 kilometre, Pendik Marina’ya 7.9 kilometre, Viaport AVM’ye 2.2 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne 25 kilometre; Kurtköy Metrosu’na 200, Teknopark’a ise 750 metre uzaklıkta inşa ediliyor.

Balkon, bahçe, teras ve loft tipi konutlar bir arada…
2015 yılının Aralık ayında sahiplerine teslim edilmesi hedeflenen WRoof’ta 24 metrekareye varan genişlikleriyle nefes aldıran balkonlar, rahat bir yaşam için tasarlanıyor. Balkon, bahçe, teras ve loft tipi konutların bir arada olduğu WRoof projesinin bina oturum alanları yüzde 33’ü geçmeyecek şekilde yapılandırılıyor. Elde edilen dış yaşam alanları nitelikli dairelerde balkon, teras, bahçe olarak değerlendirilirken, ortak alanlar sosyal tesislerin ve yürüyüş, koşu, bisiklet parkuru, çocuk parkı gibi alanların ideal oranı korunacak şekilde tasarlanıyor. Kurtköy’ün ilk loft konseptine sahip olan WRoof’ta yüksek tavanların yarattığı özgürlük hissi ve geniş yaşam alanlarının sağladığı rahat nefes alma ayrıcalığı öne çıkıyor.
(Kaynak:hurriyetemlak.com)

Previous İş dünyasının yeni ortakları
Sonraki 2014 çevreci konutların yılı olacak

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

400 Firma Yer Bulmak İçin Sıraya Girdi

Türkiye yapı sektörünün ve bölgenin en büyük buluşması olan 37. Yapı Fuarı Turkeybuild 1.150 firmanın katılımıyla Beylikdüzü Tüyap fuar alanında kapılarını açtı.

Firma Haberleri 0 Yorum

KW Kristal Beylikdüzü’nde açıldı

Dünya çapında en fazla danışma sahip Amerikalı gayrimenkul danışmanlık devi Keller Williams, Türkiye’de sağlam adımlarla büyümeye devam ediyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Emlak Konut GYO Arsaları Satışa Çıkardı

Emlak Konut GYO 16 arsa, 12 villa ve dükkanı satışa çıkardı. 8 Temmuz 2014 günü açık artırma yöntemiyle satılacak olan gayrimenkullerin büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Doğanlar Yatırım Holding, DoğYap İle İnşaatta da İddialı

Çanakkale’nin yeni cazibe merkezi olacak Troy Park AVM inşaatında sona yaklaşan DoğYap; İstanbul merkezli konut, plaza ve iş merkezi alanında prestijli projelere imza atmayı hedefliyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Barbara Becker imzalı yepyeni bir koleksiyon

Ünlü tasarımcı Barbara Becker’ın Miami’den ilham aldığı ve Rasch markası için özel olarak tasarladığı modern duvar kağıdı koleksiyonu “b.b. home passion V”, renkli ve egzotik Miami ruhunu yaşam alanlarınıza taşıyor…

Firma Haberleri 0 Yorum

Haluk Sur Torunlar GYO’da Göreve Geldi

Nisan ayında Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’ndaki yönetim kurulu üyeliğinden ayrılan Haluk Sur, Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nda göreve geldi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.